Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації

Місія фонду – розвиток громадських організацій та місцевих громад як основи соціальної адаптації населення України до умов переходу до громадянського суспільства з ринковою системою відносин. Ефективна організація та реалізація соціально-значущих проектів в Україні.

   >>> читати далі

 
 
8 лютого відбувся робочий візит президента МФСА Володимира Рубцова у Львів.

27625357 1069608683177144 299000785971694058 oВосьмого лютого президент МФСА Володимир Рубцов відвідав Національний університет «Львівська політехніка», провів робочі зустрічі із керівництвом університету та представниками громадської організації «Нове суспільство України», членом правління МФСА Тетяною Шаповаловою.

Read more...
 
Вітаємо Ужгород у складі міст реалізації проекту «Україна-Норвегія»!

0017 лютого 2018 року в Ужгородському національному університету відбулася зустріч ректора, Володимира Івановича Смоланки із президентом Міжнародного Фонду Соціальної Адаптації Володимиром Рубцовим.

Read more...
 
5 лютого відбулося офіційне відкриття проекту «Україна-Норвегія» в Києві.

02Перше відкриття весняного семестру 2018 проекту «Україна-Норвегія» відбулося в Києві в Університеті КРОК 5 лютого.

Read more...
 
Содержательный отчет о выполнении проекта UKR – 14/0033 “Переподготовка и социальная адаптация военнослужащих и членов их семей в Украине» во втором семестре 2017 года

2Содержательный отчет о выполнении проекта UKR – 14/0033 “Переподготовка и социальная адаптация военнослужащих и членов их семей в Украине» во втором семестре 2017 года

Read more...
 
Дані про учасників проекту «Україна-Норвегія» у осінньому семестрі 2017 р

2Всього у осінньому у семестрі 2017 р. перепідготовку пройшли 517 осіб.

Read more...
 
Відбувся перший випуск учасників проекту "Україна-Норвегія" в Дніпрі.

0018 грудня 2017 року, в Національній металургійній академії України, відбувся урочистий випуск та вручення дипломів і сертифікатів слухачам курсу «Енергетичний менеджмент» (напрям «Електрична інженерія»).

Read more...
 
Мелітопольські слухачі осіннього семестру проекту "Україна-Норвегія" отримали дипломи та нову професію.

001Завершилась робота осіннього семестру проекту "Україна-Норвегія" в м. Мелітополь.

Read more...
 
5 грудня в м.Миколаєві відбувся урочистий випуск військовослужбовців запасу, учасників АТО і членів їх сімей-учасників проекту «Україна-Норвегія»

00015 грудня в м.Миколаєві відбувся урочистий випуск військовослужбовців запасу, учасників АТО і членів їх сімей-учасників проекту «Україна-Норвегія»

Read more...
 
У Києві NORD університетом і МФСА проведено семінар «Внутрішній контроль та стандарти COSO. Застосування в університетському секторі»

0001У період з 29 листопада до 1 грудня в Києві відбувся семінар «Внутрішній контроль та стандарти COSO.

Read more...
 
Вітаємо партнерів з Чернігова

56 main

Вітаємо партнерів з Чернігова! Ректор та три співробітники Чернігівського національного технологічного університету наказом Президента України №374/2017 від 18 листопада нагороджені державною премією сто сімнадцять тисяч гривень кожна у номінації «Вища освіта» за роботу «Науково-теоретичні, методичні та технологічні аспекти комплексної ІТ – підтримки діяльності інноваційного університету».

Read more...
 
Професор Nord Університету Ойстейн Нюстад провів гостьові лекції для учасників проекту «Україна-Норвегія» в Дніпрі і в Мелітополі

001У період 13-16 листопада 2017 в Мелітополі і Дніпрі гостьові лекції для учасників проекту «Україна-Норвегія» провів професор Nord Університету Ойстейн Нюстад.

Read more...
 
Директор Центру ділового співробітництва в Північних регіонах Вищої школи бізнесу Nord Університету Фрудо Меллемвік відвідав Чернігівський національний технологічний університет

001Дев'ятого листопада відбувся візит професора, Директора Центру ділового співробітництва в Північних регіонах Вищої школи бізнесу Nord Університету Фрудо Меллемвіка в Чернігівський національний технологічний університет.

Read more...
 
Мелітопольські слухачі проекту "Україна-Норвегія" взяли участь у відкритій лекції з питань децентралізації Запорізького регіону

001 1Завдання реформування муніципального управління та місцевого самоврядування у рамках децентралізації влади в Україні набуває все більшої актуальності і потребує формування когорти нових професіоналів у галузі управління територіальною громадою.

Read more...
 
В Запорізькій державній інженерній академії учасники проекту «Україна-Норвегія», які проходять перепідготовку за спеціальністю «Організація малого бізнесу: ІТ в сфері дизайну», отримали нові знання з проектної діяльності у підприємництві.

001В Запорізькій державній інженерній академії учасники проекту «Україна-Норвегія», які проходять перепідготовку за спеціальністю «Організація малого бізнесу: ІТ в сфері дизайну», отримали нові знання з проектної діяльності у підприємництві.

Read more...
 
В Одеській області відбувся другий етап зйомок матеріалів для інформаційного фільму про випускників проекту «Україна-Норвегія»

00126 жовтня в Доброславі і навколишніх населених пунктах (Лиманський район, Одеська область) відбувся другий етап зйомок матеріалів для інформаційного фільму про випускників проекту «Україна-Норвегія».

Read more...
 
Учасники проекту "Україна-Норвегія" долучились до озеленення нового мелітопольського парку.

1Слухачі проекту "Україна-Норвегія" вже за традицією взяли участь у суботнику Мелітопольського інституту державного та муніципального управління "Класичного приватного університету", що відбувся 24 жовтня 2017 року.

Read more...
 
Триває другий етап зйомок інформаційного фільму про випускників проекту "Україна-Норвегія"

020Триває другий етап зйомок інформаційного фільму про випускників проекту "Україна-Норвегія". Спасибі нашим учасникам зйомок за час, позитивний настрій і за те, що відкрито діляться своїм досвідом, досягненнями та планами. Коротко про зйомки у Львові, Чернівцях і Тернополі.

Read more...
 
Посольством Королівства Норвегія в Україні отримано лист від Чортківської міської адміністрації з висловленням подяки за реалізацію в районі проекту «Україна-Норвегія».

Посольством Королівства Норвегія в Україні отримано лист від Чортківської міської адміністрації з висловленням подяки за реалізацію в районі проекту «Україна-Норвегія».

Read more...
 
Міжнародним фондом соціальної адаптації отримано лист підтримки від Мелітопольської міської адміністрації, у якому висловлено подяку за реалізацію в регіоні проекту «Україна-Норвегія».

Міжнародним фондом соціальної адаптації отримано лист підтримки від Мелітопольської міської адміністрації, у якому висловлено

подяку за реалізацію в регіоні проекту «Україна-Норвегія»

Read more...
 
Звіт про приїзд викладача університету NORD Irina N.Roddvic до Чернігівського національного технологічного університету

0016 та 7 жовтня до Чернігівського національного технологічного університету з гостьовими лекціями завітала викладач університету NORD  Irina N.Roddvic в рамках проекту «Україна-Норвегія».

Read more...
 
«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 1 of 12