Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації

Місія фонду – розвиток громадських організацій та місцевих громад як основи соціальної адаптації населення України до умов переходу до громадянського суспільства з ринковою системою відносин. Ефективна організація та реалізація соціально-значущих проектів в Україні.

   >>> читати далі

 
 
Директор Центру ділового співробітництва в Північних регіонах Вищої школи бізнесу Nord Університету Фрудо Меллемвік відвідав Чернігівський національний технологічний університет

Дев'ятого листопада відбувся візит професора, Директора Центру ділового співробітництва в Північних регіонах Вищої школи бізнесу Nord Університету Фрудо Меллемвіка в Чернігівський національний технологічний університет.

001

Гостя зустріли Ректор, керівництво університету і студентський колектив в кращих українських традиціях - хлібом, сіллю і музичним супроводом. Робоча програма почалася з спілкування Фрудо Меллемвіка з представниками місцевих ЗМІ. Потім відбулася зустріч норвезького професора з ректором ЧНТУ Сергієм Шкарлетом, проректором Олегом Новомлинцем, куратором проекту «Україна-Норвегія» від ЧНТУ Тетяною Коленіченко, головою громадської організації «Чернігів Європейський» Ганною Дивнич, президентом МФСА Володимиром Рубцовим,керівником PR-відділу МФСА Ольгою Філіною. На зустрічі обговорювалися результати виконання в Чернігові проекту «Україна-Норвегія» і перспективи розширення співпраці ЧНТУ і Nord Університету.
У другій половині дня Фрудо Мелемвік виступив перед студентами університету, розповівши про проект «Україна-Норвегія», Nord Університет, особливості Норвегії. Лекція викликала жвавий інтерес аудиторії, учасники активно ставили Фрудо запитання. Після лекції норвезький гість поспілкувався з випускниками минулих семестрів проекту «Україна-Норвегія» і старостами двох поточних груп. Випускники і учасники висловили подяку Норвегії за підтримку, поділилися своїми враженнями щодо участі в проекті. Фрудо поговорив з учасниками зустрічі і перед від'їздом відвідав магазин «Зелена лавка», відкритий випускницею осіннього семестру 2016 Ольгою Черешко.