Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації

Місія фонду – розвиток громадських організацій та місцевих громад як основи соціальної адаптації населення України до умов переходу до громадянського суспільства з ринковою системою відносин. Ефективна організація та реалізація соціально-значущих проектів в Україні.

   >>> читати далі

 
 
МЗС Норвегії

Міністерство закордонних справ Норвегії відстоює інтереси країни за кордоном, піклуючись про її процвітання і безпеку. Інтереси Норвегії обумовлені її географічним положенням, економічними і політичними пріоритетами. Діяльність Міністерства закордонних справ сприяє миру та безпеці, економічно справедливого світоустрою, сталого розвитку та міжнародної солідарності. МЗС здійснює координацію дій інших міністерств в питаннях зовнішньої політики держави. У завдання Міністерства також входить захист норвезьких громадян, які перебувають за межами країни у зв'язку з їх можливим кримінальним переслідуванням, нещасними випадками, хворобою або смертю.

Дипломатичну службу держави становлять Міністерство закордонних справ і 106 зарубіжних місій, що складаються з Посольств, постійних місій і консульств. Чисельність служби- 1400 осіб, з яких 770 - службовці Міністерства закордонних справ. У посольствах, місіях і консульствах працює 630 співробітників і 900 осіб ці організації залучають з числа жителів держав, в яких вони знаходяться. У структури Посольств і місій входять також представники інших Міністерств та установ Норвегії.

Міністерство закордонних справ складається з восьми відділів і є найчисленнішим міністерством в системі державного управління (www.regjeringen.no).
 
Норвегія розвиває співробітництво з Україною на двосторонній основі, а також через міжнародні організації: ООН та її спеціалізовані агентства, Організацію з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), Рада Європи, НАТО, Європейську асоціацію вільної торгівлі та інші міжнародні організації.