Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації

Місія фонду – розвиток громадських організацій та місцевих громад як основи соціальної адаптації населення України до умов переходу до громадянського суспільства з ринковою системою відносин. Ефективна організація та реалізація соціально-значущих проектів в Україні.

   >>> читати далі

 
 
Норвезько-Українська Торгова Палата (NUCC)

Норвезько-Українська Торгова Палата є некомерційною неурядовою організацією. Основна мета її діяльності – розвиток бізнес - співпраці між підприємствами та організаціями двох країн і надання допомоги норвезьким підприємствам, що започатковують власний бізнес в Україні. Детальна інформація про торгову палату знаходиться на веб-сайті організації www.nucc.no.

 

Палата була заснована з ініціативи компанії Теленур (Telenor ASA) 20 листопада 2008. 5 січня 2009 Палата була офіційно зареєстрована в м.Осло. До складу її перших членів увійшли УНІВЕРСИТЕТ Нурланду та Міжнародний фонд соціальної адаптації. Робоча мова торгової Палати - англійська. Керуючим директором Норвезько-Української Торгової Палати було обрано Сигмунда Екхоугена. У даний час Палата об'єднує близько 40 компаній з Норвегії та України, які представляють основні сектори співпраці двох країн: економіку, IT, телекомунікації, суднобудування, експорт морепродуктів, освіту, енергетику.