Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації

Місія фонду – розвиток громадських організацій та місцевих громад як основи соціальної адаптації населення України до умов переходу до громадянського суспільства з ринковою системою відносин. Ефективна організація та реалізація соціально-значущих проектів в Україні.

   >>> читати далі

 
 
NORD Університет

NORD УНІВЕРСИТЕТ

 

1 січня 2016 року відбулося злиття Університету Нурланду, Університетського коледжу в Нур-Трьонделазі і Університетського коледжу в Несні, таким чином утворився НОРДуніверситет. НОРД університет надає освіту рівня бакалавра, магістра та доктора наук. Щороку, на більш ніж 180 навчальних програм приймаються нові студенти в професійній і теоретичній областях. НОРД університет налічує близько 1200 співробітників і 12000 студентів в Стокмаркенсі, Будо, Мо і Рана, Санднесьйоен, Несні, Намсусі, Стайнкері, Левангері і Стьйордалі. Завдяки контактам з місцевими громадами і широким співробітництвом з бізнесом і промисловістю, НОРД університет прагне долучитися до вирішення регіональних, національних і глобальних проблем.

ПЕРЕДІСТОРІЯ


Міністерство освіти і досліджень Норвегії ініціювала структурну реформу у вищій освіті і науково-дослідному секторі Норвегії. Ініціатива, викладена в «Konsentrasjon for kvalitet» ( «Об'єднання для якості»), сфокусована на консолідації ресурсів в сфері освіти для меншого числа вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів.
Ініціатива уряду лягла в основу рішення, прийнятих радами університету Нурланду і Університетського коледжу в Несні, про ефективне злиття двох установ з 1 січня 2016 року. Рішення про об'єднання університету Нурланду і Університетського коледжу в Несні було прийнятим в Державній Раді 19 червня 2015 року.
Спільною колегією університету Нурланду і Університетського коледжу в Несні, а також Ради Університетського коледжу в Нур-Трьонделазі була поставлена ​​задача для ректорів інститутів про злиття з Університетським коледжом в Нур-Трьонделазі. Рішення об'єднати університет Нурланду і Університетський коледж в Несні з Університетським коледжом в Нур-Трьонделазі була прийнята на Державній Раді 9 жовтня 2015 року.
Нова установа, НОРД університет був створений відповідно до королівського рішення в Державній Раді 9 жовтня 2015 року, і вступило в дію з 1 січня 2016 року.
Норвезька назва установи звучить як Nord universitet.
Англійська назва установи звучить як Nord University.

ОСНОВНІ ФАКТИ ПРО НОРД УНІВЕРСИТЕТ

 • 12000 студентів
 • 1200 співробітників
 • Навчання на рівні бакалавра, магістра та доктора наук
 • 180 навчальних програм
 • 9 наукових локацій: Стокмаркенс, Будо, Мо і Рана, Санднесьйоен, Несна, Намсус, Стайнкер, Левангер і Стьйордаль
 • Займає майже 40% берегової лінії Норвегії
 • Розташований в найбільшому сільськогосподарському регіоні країни
 • Третій за величиною навчальний заклад з освіти вчителів
 • Четверте за величиною медсестринське співтовариство
 • 4 докторські програми
 • Орієнтований на міжнародне співробітництво в сфері навчання і досліджень


МЕНЕДЖМЕНТ УНІВЕРСИТЕТУ

Норд університет керується Радою університету, ректором і директором університету.

 

Ректор Бьйорн Ульсен
Ректор Університету несе відповідальність за академічні та адміністративні рішення, які повинні прийматися відповідно до постанов і директив Ради університету. Ректор виступає секретарем Ради, він готує і подає, консультуючись з Головою Ради, основні положення, які висуваються до розгляду Радою. Ректор відповідає за реалізацію рішень, схвалених Радою, в тому числі ті, які стосуються розподілу ресурсів і майна.

 

 

Рада університету
Рада університету очолює Вигдис Мо Скаштейн на період з 1 січня 2016 по 31 липня 2019. Члени ради були обрані і є представниками Міністерства освіти і досліджень Норвегії, співробітниками університету, а також студентами.

 

ФАКУЛЬТЕТИ / ПІДРОЗДІЛИ


1. Факультет біонауки і аквакультури
2. Факультет соціальних наук
3. Бізнес-школа
4. Факультет професійної освіти
5. Підрозділ бізнесу, суспільства і природи
6. Підрозділ освіти
7. Підрозділ науки про охорону здоров'я

Розташований в Центральній і Північній Норвегії, Норд університет перетворює процес викладання і наукових досліджень в мистецтво, пропонуючи ряд гнучких і інтерактивних навчальних програм шляхом активного залучення технологій навчання.

ПІВНІЧНІ КОРІННЯ

Норд університет прагне до розвитку регіональних мереж зі спільнотами, бізнесом і промисловістю, застосовуючи модель посиленої децентралізації. Співпраця між університетом, громадськістю та трудовим життям стимулює розвиток освіти професіоналів і лідерів і, завдяки дослідженням, сприяє економічному зростанню.

ГЛОБАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА

Норд університет співпрацює з міжнародними партнерами на Крайній Півночі і по всьому світу. Розроблені програми спільних дипломів і дослідницькі проекти з іншими країнами, серед яких важливу роль відіграють Україна, Словаччина та Росія, функціонують на основі міцних освітніх мереж. Норд університет проводить обмін студентами з установами-партнерами з усього світу, і, таким чином, підтримує активне і різноманітне студентське співтовариство.

НОРД УНІВЕРСИТЕТ У БУДО


Основний кампус знаходиться в районі Мёрквед, близько 9 км від центру Будо. Це місце було виділено для розміщення великої університетської спільноти.
Кампус в Будо продовжує зростати. У 2015 році були додані 255 нових студентських квартир, і ще 170 квартир знаходяться у стадії будівництва.

Нова студентська організація (UFO) була заснована в 2014 році. Це місце відкрито протягом тижня і у вихідні дні, забезпечуючи рекреаційну та соціальну основу для зустрічей студентів. Там проходять як університетські заходи, так і концерти. «Тиждень студента» є соціальним і науковим заходом, який проводиться для студентів в березні кожного року.

КЛЮЧОВІ ФАКТИ ПРО БУДО

    Населення: 53 000 (приблизно на 01.01.2015)
    Загальна чисельність студентів: близько 6,000.
    Місто святкує 200й ювілей в 2016.
    Розташований 150 км на північ від Полярного кола.
    Відстань до Осло: близько 1200 км = 1:20 на літаку.

 
 
   

DAVIE, Fla. (AP) Large new video boards stood on three sides of the Miami Dolphins' practice field for the first day of training camp, a sign the team plans to be worth watching this year.Looking at the big picture, expectations are up after the Dolphins Jarvis Landry Jerseys made Ryan Tannehill Jerseys the playoffs last season for the first time since Ndamukong Suh Jerseys 2008. Second-year coach Adam Gase believes his team will benefit from better familiarity with his scheme than a year ago at this time, and that's especially true for quarterback Ryan Tannehill."He has already corrected me about three times on play calls," Gase said Thursday after the first workout in feel-like temperatures of 100 degrees.Tannehill wore the left knee brace that's now part of his equipment following an injury that sidelined him for the final four games last season. He reiterated he's 100 percent with no restrictions because of the knee."It feels good, just like it did in the spring," Tannehill said. "No changes. Even better. It has been a journey. Dealing with an injury like that for the first time was a tough process for me."Center Mike Pouncey worked on the side after Cameron Wake Jerseys missing 11 games last year because of a hip injury. To keep him healthy, Gase plans to give him only limited repetitions in training camp."I told him, `We have the best Jane Fonda workouts for you,"' Gase said. "He's dreading the cardio stuff."Said Pouncey with a smile regarding Gase's plan: "Me and him have a little bit Jay Ajayi Jerseys of a disagreement with that. He wants to keep me in bubble wrap."But Pouncey conceded he needs little time on the field to be ready for the opener Sept. 10.Receiver Jarvis Landry drew attention just by showing up, declining to make waves regarding his desire for a new contract. He's set to earn a base salary of $893,852 this season in the final year of his rookie contract, which makes him one of the NFL's best bargains.Landry said he didn't consider sitting out the start of camp."Having an opportunity to take another step, we don't need anything hindering us from that path," Landry said. "So for me to be here and to show the guys that it is about them and it's about the team, that's what I'm here to do."Team owner Stephen Ross declined to speculate on the chances of a deal with Landry anytime soon."I hope he stays here," Ross said. "He's a great player.