МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

У Запоріжжі відкрито нове кафе «Хата друзів», яке є втіленням бізнес-плану учасника проекту «Україна-Норвегія» Гліба Ряшінцева.

2017-05-26

У Запоріжжі відкрито нове кафе «Хата друзів», яке є втіленням бізнес-плану учасника проекту «Україна-Норвегія» Гліба Ряшінцева. Особливістю кафе є спеціалізація на національній українській кухні і неповторна сімейна, затишна атмосфера.
Гліб Ряшінцев проходить перепідготовку за спеціальністю «Організація малого бізнесу в сфері архітектурного і графічного дизайну». Допомога викладачів в ході перепідготовки дозволила сформувати теоретичний фундамент для старту бізнесу, а участь в тренінгах - набути впевненості в собі і в своїх силах. В результаті колишній військовослужбовець дав старт новому, цікавому бізнес-проекту.
Інтер’єр виконаний в українській національній стилістиці, демонструє, як графічна робота слухача курсів, виконана простим олівцем, може бути втілена на реальному об'єкті. Всі предмети інтер'єру та внутрішнє оздоблення було виконано творцем кафе власноруч за підтримки і допомоги рідних і близьких.
Учасник проекту в перспективі планує розширення кафе за рахунок створення тераси. Але поки ця ідея відображена лише в графічних ескізах Гліба, які є практичними роботами в ході навчання.
Кафе «Хата друзів» є наочним підтвердженням того, що проект «Україна-Норвегія» сприяє зміні життя не однієї людини, а цілого соціального шару. Організація сімейного бізнесу одним учасником проекту забезпечила з’яву нових робочих місць і дозволила залучити в ведення бізнесу членів сім'ї та близьких.
На урочисте відкриття кафе, приурочене до дня народження його власника, були запрошені представник Університету Норд Лана Берглюнд (королівство Норвегія), представники Запорізької державної інженерної академії та Громадської організації «ОВ« Лідер ». Кухня кафе була гідно оцінена. Приємним для колективу кафе стала з’ява першого запису в Книзі відгуків і пропозицій норвезькою мовою, яку залишила представник університету Норд Лана Берглюнд.

 

Матеріали надані ГО «Об'єднання военнослужіащіх« Лідер ».