МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Вінниця приєдналася до університетів Альянсу, які святкують завершення весняного семестру проекту «Україна - Норвегія»

2017-05-26

12 травня відбувся урочистий випуск слухачів курсів перепідготовки за проектом «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців і членів їх сімей в Україні». Урочистий захід відбувався у відремонтованому та спеціально обладнаному приміщенні, в вересні 2017 офіційно відкрито Центр норвезько-українського співробітництва.
Тридцять два випускника курсів, які завершили перепідготовку за спеціальністю «Інформаційні технології в бізнесі», зустрілися, щоб відзначити важливу подію в їхньому житті. Із завершенням весняного семестру проекту випускників та викладачів привітали: ректор Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Грабко Володимир Віталійович; доктор технічних наук, професор Буренніков Юрій Анатолійович, провідний викладач курсів кандидат технічних наук Буренніков Юрій Юрійович, керівник громадської організації «Центр соціальної адаптації та розвитку« Європейська ініціатива »Сташенко Наталія Миколаївна; президент МФСА Рубцов Володимир Сергійович.
Виступаючі відзначили актуальність проекту для Вінницького регіону, ефективність співпраці університету та громадської організації в спільному виконанні усіх завдань. Ректор університету професор Грабко В.В. детально зупинився на можливостях, які відкриваються перед учасниками проекту в підвищенні своєї кваліфікації і працевлаштуванні.
Норвезькі та українські гімни, прапори, картини з видом чудових місць Норвегії і творча атмосфера сприяли організації урочистої атмосфери. Відкритість і щирість слухачів забезпечили ділове спілкування під час фуршету, організованого професійно в приміщенні Норвезького Центру. Вінницький національний технічний університет спільно з громадською організацією забезпечили якісне виконання проекту і заклали основу подальшої ефективної співпраці з МФСА.