МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

У Запоріжжі представниця Університету Норд (Норвегія) Лана Берглюнд провела гостьові лекції 29 і 30 березня на базі Запорізької державної інженерної академії

2017-05-24

У Запоріжжі представниця Університету Норд (Норвегія) Лана Берглюнд провела гостьові лекції 29 і 30 березня на базі Запорізької державної інженерної академії для учасників проекту «Україна-Норвегія», які проходять перепідготовку за спеціальністю «Організація малого бізнесу в сфері архітектурного і графічного дизайну».
Лана Берглюнд поділилася зі слухачами інноваційними підходами, які сприяють успішному розвитку малого бізнесу, розповіла про ті труднощі, з якими зустрічаються підприємці в Норвегії та Україні. Лекторка звернула увагу учасників проекту на те, яким чином ментальні установки впливають на підходи до вирішення бізнес-завдань. Слухачі з великим інтересом ставили запитання лекторці щодо особливостей розвитку бізнесу в Норвегії, державного устрою, традицій, культури і повсякденного життя норвезького народу. В аудиторії панувала тепла атмосфера і активне спілкування.
Практична частина заняття була присвячена розробці групами слухачів бізнес-проекту з використанням інновацій на основі командної роботи. Оригінальна форма виконання завдання, що відрізняється від традиційних форм проведення занять, була сприйнята слухачами позитивно і викликала масу яскравих емоцій. Заради досягнення результату учасники вдавалися до оригінальних кроків і приймали сміливі рішення. В ході тренінгу багато учасників проявили свої лідерські здібності і прагнення перемагати в конкурентній боротьбі.
В кінці заняття лектор підвела підсумки, а учасники проекту в знак подяки Лані Берглюнд за отриманий в ході заняття досвід, унікальні знання і навички подарували сувеніри на згадку про відвідини Запорізького краю.


Матеріали надані ГО «Об'єднання военнослужіащіх «Лідер».