МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

27 вересня вийшло друком третє оновлене видання книги “Українцям про Норвегію", і того ж дня книгу було презентовано в Королівському Посольстві Норвегії.

2017-05-26

 

27 вересня вийшло друком третє оновлене видання книги “Українцям про Норвегію", і того ж дня книгу було презентовано в Королівському Посольстві Норвегії. До третього видання увійшло вступне слово надзвичайного та повноважного Посла Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестада. До книги внесені оновлення та редагування за сприяння представників Норвегії Кьерсті Мідттун і Борда Мікальсена. Мета видання - розповісти українцям про Норвегію з різних боків, від загальної географічної довідки до особливостей ділового етикету, ведення бізнесу, пам'яток, системи освіти.
27 вересня в Посольстві Норвегії відбувся прийом делегації студентів Nord Університету, які навчаються за системою подвійних дипломів в Норвегії та Україні. Також в складі норвезької делегації Посольство відвідали професор Nord Університету Анатолій Бурмістров, який курує проект "Україна-Норвегія" з дня його заснування, і координатор даного проекту Турстейн Вік Орхус. МФСА на зустрічі представляли президент Володимир Рубцов і керівник PR-відділу Ольга Філіна.


Посол Норвегії, перший заступник місії та Консул Норвегії виступили перед гостями з оглядом норвезько-українських відносин, детально обговорили з норвезькими студентами ситуацію в Україні, торкнувшись питання російсько-украінського конфлікту, напрямків реформування в країні, змін, що відбулися з 2014 року. Дипломати відзначили сталість і чітку позицію Норвегії в питаннях підтримки європейського вибору України.