МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Другого жовтня відбувся візит до Чернігова координатора проекту "Україна-Норвегія" від Nord Університу Торстейна Віка Орхуса.

2017-05-26

Другого жовтня відбувся візит до Чернігова координатора проекту "Україна-Норвегія" від Nord Університу Торстейна Віка Орхуса.

001

Другого жовтня відбувся візит до Чернігова координатора проекту "Україна-Норвегія" від Nord Університу Торстейна Віка Орхуса. Робочий день розпочався із зустрічі Торстейна з ректором Чернігівського національного технологічного університету Сергієм Шкарлетом, проректором Олегом Новомлинцем, координатором проекту "Україна-Норвегія" від ЧНТУ Тетяною Коленіченко, головою громадської організації "Чернігів Європейський" Анною Дивнич. На зустрічі обговорювалися результати і перспективи виконання проекту в регіоні, можливості розширення співпраці. Далі представник норвезького університету виступив перед керівниками підрозділів і викладацьким складом університету. Другим етапом робочої програми стало відвідання Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій, на базі якого реалізується проект "Україна-Норвегія". Директор інституту Людмила Остапенко представила гостю викладачів, які беруть участь в проекті, а також керівників факультетів та напрямків. Викладачі розповіли про особливості роботи з учасниками проекту, подякували Nord Університету в особі його представника за допомогу Україні у вирішенні важливої ​​і гострої соціальної проблеми. Після зустрічі представники громадської організації та куратор проекту від ЧНТУ розповіли як ведеться робота з групами і моніторинг працевлаштування учасників в різні періоди після завершення проекту. Увечері під час початку занять учасників проекту відбулася зустріч обох груп з представником норвезького університету.