МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

У Чернівцях розпочався осінній семестр навчання військовослужбовців та членів їх сімей.

2017-05-26

14 вересня 2017 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося офіційне відкриття осіннього семестру курсів перепідготовки військовослужбовців в рамках реалізації українсько-норвезького проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей в Україні». Звільнені в запас військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, учасники АТО, члени їх сімей розпочали навчання за програмою «Організація та управління підприємницькою діяльністю».
На початку заходу із привітальним словом від імені університету виступив декан економічного факультету доцент Руслан Білоскурський. Більш детально проект презентували доценти Роман Грешко та Олександр Саєнко, які розповіли про історію, мету, зміст та завдання проекту, особливості навчального процесу в університеті, познайомили слухачів із розкладом занять.
Упродовж зустрічі доповіді доповнені показом відеофільмів про проект та історії колишніх слухачів курсів перепідготовки з різних міст України.
На відкритті також були присутні колишні випускники курсів перепідготовки Людмила Ткачук та Євгеній Марусик, які приєдналися до вітань, розповіли про власні відчуття та результати участі в проекті.
Бажаємо нашим слухачам натхнення та успіху в навчанні, досягненні поставлених цілей та задумів!!!

Матеріали надано ГО «Центр економічного розвитку та соціальної адаптації».