МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

«Україна-Норвегія» - урочистий випуск в Івано-Франківську.

2017-05-26

25 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся урочистий захід з випуску 30 слухачів курсової підготовки за проектом «Україна - Норвегія». Слухачі пройшли перепідготовку за 500 годинною навчальною програмою за спеціальністю «Енергетичний менеджмент» і отримали допомогу у правовій, психологічній адаптації та сприяння у працевлаштуванні.
На урочистому заході були присутні всі організатори та основні виконавці проекту: проректор з наукової роботи Олег Карпаш, начальник кафедри Енергетичного менеджменту і технічної діагностики Петро Райтер, директор Енергетичного інституту Максим Карпаш, асистент кафедри Енергетичного менеджменту і технічної діагностики Ольга Попович, президент МФСА Володимир Рубцов.
Заходи відбулися на території новостворюваного Наукового містечка «Нова енергія». Цей центр інновацій в галузі відновлюваної енергетики та енергозбереження став привабливим науковим центром для проведення наукових досліджень, екскурсій учнів шкіл і наукових конференцій. Слухачі проекту «Україна - Норвегія» протягом трьох місяців опановували основи енергоефективності та виконували практичні роботи з оцінки енерговитрат будівель і споруд, встановлення та налагодження вимірювальної та контрольної апаратури, розробці документації. Більшу частину із загального обсягу навчальних дисциплін займали практичні, польові заняття і монтажна практика. Навчання завершилося захистом випускних робіт.
В результаті виконання завдань проекту в університеті сформувалася професійна команда фахівців, здатна вирішувати всі завдання з професійної та психологічної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей.