МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

В Запорізькій державній інженерній академії учасники проекту «Україна-Норвегія», які проходять перепідготовку за спеціальністю «Організація малого бізнесу: ІТ в сфері дизайну», отримали нові

2017-05-26

 В Запорізькій державній інженерній академії учасники проекту «Україна-Норвегія», які проходять перепідготовку за спеціальністю «Організація малого бізнесу: ІТ в сфері дизайну», отримали нові знання з проектної діяльності у підприємництві.


001

 

Учасники осіннього семестру отримали можливість ознайомитись з теорією та практикою проектної діяльності у підприємництві, завдяки лекції Шаповалової Тетяни Вікторівні, яка відвідала Академію 6 листопада. Лектор поділилась з аудиторією власним досвідом проектної діяльності, ознайомила слухачів з сучасними підходами до укладання бізнес-плану. Слухачі дізнались, яким чином у процесі бізнес-планування можливо застосовувати методики та технології, які спрощують процес підготовки проекту, а також зводять ризик помилки до мінімуму. Значний інтерес у присутніх викликали питання розповсюдження практики соціального підприємництва та його перспектив в Україні.
Під час заняття відбувалась жива дискусія, слухачі задавали багато питань та отримували компетентні відповіді й рекомендації щодо перспектив реалізації власних ідей. Лекція визвала живий інтерес слухачів. Лектор працювала із учасниками без перерви, а наприкінці лекції, слухачі не відпускали Тетяну Вікторівну, задавали багато питань та цікавились її досвідом проектної діяльності.
Під час візиту до Запоріжжя Тетяна Вікторівна презентувала новий посібник для учасників проекту, який є своєрідним путівником на шляху створення інноваційного проекту та всебічного обґрунтування його доцільності. Учасники проекту одразу оцінили його цінність та корисність. Багато слухачів, користуючись нагодою, отримали автограф від автору книги та побажання успіху й наснаги на шляху створення власного бізнесу.