МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

18 травня відбувся урочистий випуск проекту «Україна-Норвегія» в Чернігові

2018-05-21

В Чернігові 18 травня відбувся урочистий випуск весняного семестру 2018 проекту «Україна-Норвегія». Норвезькі та українські випускні документи отримали дві групи учасників загальної кількістю 71 особа: 31 – за спеціальністю «Підприємництво у сфері туристично-ресторанного бізнесу» та 40 за спеціальністю «Підприємництво у сфері оздоровчо-рекреаційної діяльності». За професійну перепідготовку учасників в Чернігові відповідає Чернігівський національний технологічний університет. Заходи з соціальної адаптації (психологічна та правова адаптація, сприяння в працевлаштуванні) проводить громадська організація «Чернігів Європейський», яка супроводжує учасників ще рік після випуску.

В урочистому заході прийняли участь представники Міністерства оборони Україні:

Директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики генерал-майором Микола Садовський та начальник відділу соціальної політики Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Сергій Кучеренко. Від МФСА випуск відвідали президент фонду Володимир Рубцов та координатор проекту Ольга Філіна.

Після традиційного виконання національних гімнів Норвегії та України офіційну частину заходу теплими побажаннями випускникам відкрив ректор ЧНТУ Сергій Шкарлет. Гості заходу також звернулися до учасників з привітаннями та щирими побажаннями. Після вручення випускних документів всім гостям заходу були продемонстровані дві відео-презентації із нагадуванням, як відбувалися зайняття та інші заходи обох груп на протязі всього семестру. Друга відео-презентація була зроблена випускниками з власної ініціативи. Ректором ЧНТУ були окремо вручені сертифікати про участь у міжнародному проекті викладачам проекту, тренерам та особам, які зробили свій внесок в успішну реалізацію проекту в весняному семестрі 2018. Зі словами подяки організаторам проекту виступили старости обох груп учасників.

Після офіційної частини заходу усі гості були запрошені до святкового фуршету.