МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Відкриття Норвезького бізнес-центру в Чернігові

2018-11-12

П’ятого листопада у Чернігівському національному технологічному університеті за участю пана Посла Королівства Норвегія в Україні Уле Т. Хорпестада відбулося урочисте відкриття Норвезького бізнес-центру. Робота Центру спрямована на надання консультаційної та організаційної допомоги учасникам та випускникам проекту «Україна-Норвегія», які мають на меті створити власний бізнес. Також центр буде допомагати іншим особам, зацікавленим у розвитку підприємництва у Чернігівському регіоні, залучати до співпраці представників бізнесу, місцевої влади, громадських організацій, налагоджувати ефективну співпрацю з Норвезько-Українською торговою палатою.
Від МФСА у заході відкриття взяли участь президент фонду Володимир Рубцов та координатор проекту «Україна-Норвегія» Ольга Филина.
Після церемонії офіційного відкриття Бізнес-центру було проведено прес-конференцію, під час якої представники ЗМІ та університету мали можливість поспілкуватися з паном Послом, ректором університету Сергієм Шкарлетом, президентом МФСА, директором новоствореного бізнес-центру Тетяною Децюк, отримати відповіді на запитання. На завершення свого офіційного візиту до ЧНТУ пан Уле Т. Хорпестад прочитав цікаву лекцію на тему історії та поточного стану Українсько-Норвезьких відносин.