МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Триває незалежний моніторинг якості проекту "Україна-Норвегія" від МЗС Норвегії

2018-11-23

У період з 27 листопада до 07 грудня Україну відвідають представники консалтингової компанії ISSAT (Швейцарія) з метою проведення заходів з оцінки якості виконання проекту "Україна-Норвегія". Моніторинг з метою перевірки якості проекту є плановим та реалізується компанією ISSAT згідно договору з Міністерством закордонних справ Норвегії. У жовтні та листопаді 2018 представники моніторингової миссії опрацьовували матеріали, надані NORD університетом та Міжнародним фондом соціалтної адаптації (на базі вихідних даних, наданих усіма партнерами проекту). Наступна фаза оцінки:

- проведення зустрічей з виконавцями проекту на місцях (робочі зустрічі з представниками NORD університету та МФСА, проведення фокус-груп з координаторами, викладачами, психологами, тренерами проекту від українських університетів та громадських організацій);

- проведення фокус-груп з випускниками проекту;

- зустрічі з представниками організацій та структур, що мають відношення до проекту, до питань соціалтної адаптації військових та учасників АТО, до процесів налагодження співпраці між Україною та Норвегією.

 

Представники компанії ISSAT за період перебування в Україні проведуть роботу у наступних містах: Київ, Чернігів, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Миколаїв.

 

Компанію ISSAT представляють експерті Alexandr Burian та Patrick Hagan.