МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Ще 5 випускників проекту «Україна-Норвегія» отримали гранти на реалізацію бізнес-проектів загальним обсягом 200 000 грн.!

2018-06-14

В місті Чорноморськ (Одеська область) міською радою профінансовано п’ять бізнес-проектів випускників осіннього семестру 2017 проекту «Україна-Норвегія». Загальний обсяг фінансування – 200 000 грн. Учасники (звільнені в запас військовослужбовці, учасники АТО та члени їхніх сімей) проходили професійну перепідготовку на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського за спеціальністю «Менеджмент підприємницької діяльності». На протязі програми перепідготовки учасники за допомогою викладачів університету та консультантів від громадської організації розробляли власні бізнес-проекти, захист яких був випускною роботою для отримання норвезьких та українських випускних документів про завершення програми. Всі бізнес-проекти були подані на конкурс за результатами якого комітетом  Чорноморської міської ради  Одеської області серед  30 учасників було відібрано 5 найкращих бізнес-планів згідно яких п’яти переможцям конкурсу була надана  безповоротна  фінансова допомога на розвиток підприємництва. Кошти були виділені згідно заявлених розрахунків у бізнес-планах.

Перелік переможців та обсяг фінансування:

1. Веселков Олександр Васильович. Проект «Майстерня шкіряних виробів». Обсяг фінансування – 35 000 грн.

2. Гаркушин Антон Олександрович. Проект «Майстерня по відновленню автомобільних шин». Обсяг фінансування – 40 000 грн.

3. Мацкевич Олег Сергійович. Проект «Меблевий конструктор (виробництво розбірних меблів)». Обсяг фінансування – 50 000 грн.

4. Паламарчук Тамара Григорівна. Проект «Виробництво тротуарної плитки  зі склобою». Обсяг фінансування – 35 000 грн.

5. Яшманов Андрій Валерійович. Проект «Клінінгова компанія». Обсяг фінансування – 40 000 грн.

Вітаємо переможців та бажаємо розвитку і процвітання новим українським підприємствам!