МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Урочисте нагородження норвезьких та українських представників проекту «Україна-Норвегія» міністерствами України

2018-10-03

27 квітня, під час проведення міжнародної конференції відбулося урочисте нагородження осіб, які беруть участь в організації виконання проекту «Україна-Норвегія».

Організатори проекту від Української сторони з усіх регіонів його реалізації були відзначені почесними грамотами від Міністра оборони України Полторака С.Т. та Міністра соціальної політики України Реви А.О.

Від Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Турчинова О.В. були нагороджені почесними грамотами «За особистий внесок у розвиток міжнародного співробітництва, перепідготовку і соціальну адаптацію військовослужбовців і членів їхніх сімей в Україні»:

Посол Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестад;

Директор Центру Ділового Співробітництва на Крайній Півночі (Вища Школа Бізнесу NORD Університету) Фруде Меллемвік;

Президент МФСА Володимир Рубцов.

Кульмінацією нагородження стало вручення особливих відзнак Міністерства оборони України - медалей «За сприяння Збройним Силам України». Почесні нагороди отримали:

Посол Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестад;

Директор Центру Ділового Співробітництва на Крайній Півночі (Вища Школа Бізнесу NORD Університету), професор Фруде Меллемвік;

Професор Центру Ділового Співробітництва на Крайній Півночі (Вища Школа Бізнесу NORD Університету) Анатолій Бурмістров;

Президент МФСА Володимир Рубцов.

Офіційну подяку від Міністра соціальної політики України з норвезького боку отримали Радник з питань співпраці та розвитку у Посольстві Королівства Норвегія в Україні, Петтер Баук та Декан Вищої школи бізнесу NORD Університету, Професор, PhD Ерленд Бульвог.