МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Відбувся урочистий випуск весняного семестру проекту «Україна-Норвегія» в Миколаєві

2018-05-22

21 травня в Миколаєві відбувся урочистий випуск весняного семестру проекту «Україна-Норвегія». Група з 36 осіб пройшла професійну перепідготовку за спеціальністю «Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла» на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Супровід з питань соціальної адаптації та сприяння у працевлаштуванні здійснює громадська організація «Конверсія військових кадрів». Випускною роботою кожного учасника стало створення веб-сайту. Роботи випускників були продемонстровані на екрані усім гостям заходу. Урочисту церемонію випуску відкрила привітальним словом директор Інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд. Від МФСА у заході прийняла участь координатор проекту «Україна-Норвегія» Ольга Філіна. Від регіональної громадської організації – Тетяна Яблонська, Олена Дроботун та Олександр Хозяшев.

До випускників з привітанням та найкращими побажаннями звернулися викладачі проекту, зазначивши, що після випуску спілкування з групою не закінчується і вони завжди готові відповідати на питання і допомагати учасникам розвиватися в кар'єрі і надалі.

Зі словами подяки організаторам та викладачам виступили і самі випускники проекту. Особливо вони відзначили, що дуже важливим рішенням було проведення протягом першого тижня семестру серії тренінгів. Це допомогло групі згуртуватися, учасникам познайомитися один з одним, створити дружню атмосферу та зробило заняття по опануванню нової спеціальності більш ефективними. За цю важливу і складну роботу група окремо подякувала психологу-тренеру Олені Дроботун.

Після завершення офіційної частини заходу для всіх гостей було організовано святковий фуршет під час якого продовжився обмін думками, неформальне спілкування, святкування важливої точки відліку для кожного учасника проекту.