МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

20 жовтня в рамках проєкту «Норвегія-Україна» розпочався онлайн курс підвищення кваліфікації фахівців, що працюють з військовослужбовцями, ветеранами, членами їхніх сімей

2020-10-21

Міжнародний фонд соціальної адаптації у співпраці з Міністерством у справах ветеранів України та громадською організацією «Юридична сотня» розпочали онлайн курс підвищення кваліфікації співробітників громадських організацій і регіональних представників Міністерства у справах ветеранів та місцевої влади (цільова група 1 проєкту «Норвегія-Україна») щодо роботи з реалізації програм професійної та соціальної адаптації військовослужбовців,  ветеранів Збройних сил України, та членів їхніх сімей.

Курс проходить з 20 жовтня до 8 грудня включно.  Участь в ньому беруть більше ніж 100 осіб з різних регіонів України. Перший семінар курсу  був проведений президентом МФСА Володимиром Рубцовим на тему «Модель проєкту «Норвегія-Україна» як об'єкт інтеграції в державну систему. Особливості вирішення задачі професійної, соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей, сприяння їх працевлаштуванню та відкриттю власного бізнесу». Під час заняття учасники мали змогу ставити запитання, вносити пропозиції, обговорювати питання що підіймалися. Наступний семінар курсу на тему «Громадські організації в Україні. Законодавчі основи створення та функціонування» відбудеться 22 жовтня, лектором виступить представник ГО «Юридична сотня» Марія Звягінцева.

Наступного тижня 29 та 30 жовтня заняття проводитимуть представники центрального апарату Мінветеранів: Генеральний директор Директорату стратегічного планування, європейської інтеграції та забезпечення взаємодії з органами державної влади Віктор Сахно, Генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації  ветеранів Всеволод Стеблюк.