МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Відкриття осіннього семестру проєкту «Норвегія-Україна» у Львові з співфінансуванням з державного бюджету

2020-09-17

14 вересня у Львові в Будинку Воїна відбулося офіційне відкриття  осіннього семестру проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS). У Львові проєкт реалізується на базі Tech StartUp School Львівської політехніки із залученням кафедри соціології та соціальної роботи і Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція», Інституту гуманітарних і соціальних наук, кафедри адміністративного та фінансового менеджменту,  кафедри фінансів Інституту економіки та менеджменту в партнерстві з ГО «Нове суспільство України». Координатори з боку Норвегії та України NORD Університет (Норвегія) та Міжнародний фонд соціальної адаптації (Украна). Цього семестру проєкт у регіоні реалізується за фінансової  підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та співфінансуванні бюджетної програми КПКВК 1501040. Професійна перепідготовка учасників відбуватиметься за напрямком «Управління проєктами». Регіональні представники проєкту підкреслюють, що реалізація проєкту «Норвегія -Україна» у місті Львові є надзвичайно перспективною, адже тут є всі можливості для реалізації інноваційних бізнес-ідей, органи управління роблять все можливе для розвитку бізнесу та покращення економічного стану суспільства, підтвердженням цього є затверджена Стратегія розвитку Львівської області на період до 2020 року, основною метою якої є перетворити Львівщину в активного провідника євроінтеграційного курсу України, регіон гармонійного людського розвитку, інноваційно орієнтованої, інтегрованої в національний та світовий простір економіки, безпечного довкілля.

На честь відкриття осіннього семестру зібралися учасники бойових дій, представники Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міністерства у справах ветеранів, Львівської ОДА,  Львівської мерії, НУ «Львівська політехніка», ГО «Нове суспільство України». В заході взяли участь:

Заступник голови Львівської державної адміністрації – Тарас Грень;

Президент Міжнародного фонду соціальної адаптації – Володимир Рубцов;

Фінансовий директор Міжнародного фонду соціальної адаптації – Тетяна Львова;

Проректор із навчальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» – Роман Корж;

Директор Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА – Наталя Кузяк;

Представник Міністерства у справах ветеранів у Львівській обл. - Володимир Шамрай;

Директор Tech StartUp School Львівської політехніки – Назар Подольчак;

Директор Будинку Воїна – Олег Височанський;

Керівник проєкту «Норвегія-Україна» у Львівській політехниці, доцент кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехники - Тетяна Шаповалова;

Керівник ГО «Нове суспільство України» - Костянтин Левченко.

Важливим аспектом цього семестру реалізації проєкту у Львові є фінансова участь Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА в фінансування проєкту – за державні кошти до групи додано додатково 10 осіб. Наталя Кузяк підкреслила, що Обласна державна адміністрація і надалі буде підтримувати проєкт наданням додаткового фінансування для збільшення кількості людей, що зможуть отримати якісні послуги з професійної перепідготовки та соціальної адаптації. Це дуже важливий крок у процесі інтеграції проєкту «Норвегія-Україна» до державної системи. Бажаємо учасникам ефективної участі в проєкті, з максимальною користю та ефективністю, успіхів та самореалізації!