МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Робоча зустріч МФСА з Міністерством у справах ветеранів України

2020-09-10

09 вересня в Міністерстві у справах ветеранів відбулася зустріч президента Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимира Рубцова та координатора проєкту «Норвегія-Україна» від МФСА Ольги Філіної з представниками Міністерства у складі:

1. Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко.

2. Головний спеціаліст Експертної групи з координації міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Аліна Масло.

3. Генеральний директор Директорату стратегічного планування, європейської інтеграції та забезпечення взаємодії з органами державної влади Віктор Сахно.

4. Директор Директорату соціального захисту  Ігор Мальцев.

5. Головний спеціаліст Експертної групи освітніх програм, професійної адаптації та сприяння зайнятості Сергій  Войчук.

6. Головний спеціаліст Експертної групи освітніх програм, професійної адаптації та сприяння зайнятості Ірина Башкатова.

МФСА представив план реалізації осіннього семестру 2020 проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS). Учасники зустрічі обговорили питання щодо:

  • Об’єднання зусиль МФСА та Міністерства у справах ветеранів в реалізації проблеми професійної перепідготовки та соціальної адаптації ветеранів України.
  • Координації роботи з іншими міністерствами та організаціями, що залучені або мають бути залучені до вирішення проблеми.
  • Удосконалення та посилення системи інформування військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей щодо соціальних послуг, які вони можуть отримати.
  • Проведення навчальної онлайн програми для регіональних представників Міністерства ветеранів, місцевої влади, громадських організацій, які працюють з військовослужбовцями, ветеранами, членами їхніх сімей, з залученням в якості лекторів фахівців з центрального апарату Міністерства.
  • Підписання у вересні меморандуму про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Міжнародним фондом соціальної адаптації.

Працюємо далі.