МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Узгоджено старт нового триричного етапу проєкту «Україна-Норвегія». Розпочинається весняний семестр 2020 року.

2020-03-30

В четвер, 26 березня, був підписаний договір між Міністерством закордонних справ Норвегії та NORD Університетом на реалізацію нового триричного етапу проєкту «Україна-Норвегвя» на період 2020-2022 роки. Зараз триває підписання угод між NORD Університетом та МФСА на трирічний період та окремо на весняний семестр 2020 року. Після цього будуть підписані угоди між МФСА та українськими партнерами. Проєкт розпочне роботу з квітня 2020 в онлайн режимі та перейде до реалізації офлайн заходів відразу після зняття в Україні карантину.

Нова назва проєкту:

«Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія – Україна» в державну систему»

Оновлена стратегія проєкту має на меті:

  • надання допомоги в напрямку професійної перепідготовки, соціальної адаптації та сприяння в працевлаштуванні звільненим військовим, ветеранам та членам їхніх сімей і членам сімей загиблих.
  • удосконалення, формалізацію моделі реалізації проєкту, та передачу ії для використання українською владою як ефективної моделі роботи з військовими, ветеранами та членами їхніх родин для надання послуг з професійної перепідготовки, соціальної адаптації та сприяння в працевлаштуванні.

Важливою умовою нового етапу проєкту є вимога залучення співфінансування від української влади всіх рівнів, українських та іноземних організацій. Ці вимоги включені до всіх рівнів договорів між норвезькими та українськими партнерами, залученими до реалізації проєкту.

Весняний семестр 2020 буде реалізований в 15 містах України. Перелік міст, спеціальностей перепідготовки та партнерів можна подивитися ТУТ.