МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Відбулася зустріч представників Міжнародного фонду соціальної адаптації з Міністерством у справах ветеранів України

2020-07-29

28 липня відбулася зустріч президента Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимира Рубцова та координатора проєкту «Норвегія-Україна» від МФСА Ольги Філіної з представниками Міністерства у справах ветеранів України. З боку Міністерства у зустрічі взяли участь:

1. Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко.

2. Заступник Міністра Ігор Безкаравайний.

3. Генеральний Директор Директорату вшанування пам'яті та формування позитивного образу ветерана Костянтин Татаркін.

4. Головний спеціаліст Експертної групи з координації міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Аліна Масло.

5.  Головний спеціаліст Експертної групи з координації міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Світлана Смаржевська.

6. Генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації,  ветеранів Всеволод Стеблюк.

7. Генеральний директор Директорату стратегічного планування, європейської інтеграції та забезпечення взаємодії з органами державної влади Віктор Сахно.

8. Помічниця Ігоря Безкоровайного Анастасія Кожемякіна.

Представники МФСА детально розповіли про проєкт «Норвегія-Україна» включаючи результати роботи у весняному семестрі 2020 року. Метою заходу стало обговорення шляхів співпраці МФСА з Міністерством ветеранів для спільного вирішення проблеми професійної перепідготовки та соціальної адаптації ветеранів України та членів їхніх сімей. Розпочато планування щодо можливих перспектив співпраці через державну програму Міністерства, спрямовану на професійну перепідготовку ветеранів. Також були попередньо обговорені з метою подальшої розробки можливості спільного запуску пілотних проєктів з реінтеграції для окремих категорій ветеранів. Олексій Іляшенко ат Ігор Безкаравайний розповіли про досвід роботи Міністерства з міжнародними програмами та державними структурами, особливості  поведінки та потреб окремих категорій ветеранів, пріоритети Міністерства в роботі з ветеранами та побудові системного підходу до надання їм соціальних послуг. Всеволод Стеблюк та Костянтин Татаркін надали більш детальну інформацію щодо програми професійної перепідготовки з метою пошуку ефективних шляхів її спільної реалізації. Найближчим часом заплановано підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Міжнародним фондом соціальної адаптації. Дякуємо представникам Міністерства ветеранів за запрошення та плідну зустріч! Активно працюємо в окреслених під час заходу напрямках та віримо в ефективне співробітництво заради спільної мети.