МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Міжнародна робоча група проєкту «Норвегія-Україна»

2021-02-06

З метою підвищення ефективності  і координації Проєкту «Норвегія-Україна» з іншими міжнародними програмами та державними програмами в Україні згідно Договору між МФСА та Nоrd  університетом створена Міжнародна Робоча група у складі:

  1. Від Nord університету: Директор Центру ділового співробітництва в північних регіонах при Вищій школі бізнесу,  професор Фруде Меллемвік, керівник проєкту з боку Nord університету, професор Анатолій Бурмістров, керівник наукових досліджень проєкту,  доктор філософії Ольга Єрмоленко, координатор проєкту, доктор філософії Вероніка Вакуленко.
  2. Від МФСА : президент, кандидат технічних наук, доцент Володимир Рубцов, координатор проєкту, кандидат економічних наук Ольга Філіна.
  3. Від Міністерства оборони України – начальник відділу соціальної політики  Сергій Кучеренко.
  4. Від Міністерства у справах ветеранів України: Генеральний Директор Директорату вшанування пам'яті та формування позитивного образу ветерана Костянтин Татаркін, Головний спеціаліст Експертної групи з координації міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Алина Масло, Головний спеціаліст Експертної групи освітніх програм, професійної адаптації та сприяння зайнятості Сергій Войчук.
  5. Від Міністерства освіти та науки України – Державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олександр Пижов.

 

Робоча група збирається не  менше  ніж два рази на півроку. Рішення носять рекомендаційний характер.