МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Проєкт «Норвегія-Україна» заходить в Луганську область. Проведено круглий стіл в Сєвєродонецьку

2021-02-18

18 лютого проведено Круглий стіл щодо початку реалізації проєкту «Норвегія- Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) у Луганській області. Ініціатором проведення заходу виступила обласна адміністрація, а організаторами – виконавці проєкту в Сєвєродонецьку: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та громадська організація «ФУНДАЦІЯ «ЖІНОЧА ІНІЦІАТИВА».  Захід відбувся в гібрідному форматі – офлайн та онлайн учасники.

В круглому столі взяли участь представники університету та громадської організації, що виконують проєкт в регіоні; президент та координатор проєкту від МФСА; центрального апарату та регіонального підрозділу Мінветеранів;  місцевої влади; управління соціального захисту; територіальних громад; Національного університету «Львівська політехніка», оскільки професор університету Тетяна Шаповалова надає консультаційну підтримку фахівцям з Сєвєродонецьку щодо запуску проєкту.

Президент МФСА Володимир Рубцов докладно розповів про основні засади реалізації проєкту, типові виклики для нових партнерів на початку роботи, вимоги та перспективи. Учасники обговорили особливості та важливість заходів з професійної та соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Луганській області. У весніному семестрі професійна перепідготовка учасників проєкту «Норвегія-Україна» буде здійснюватися за напрямом «Діджиталізація публічного управління». Вітаємо нових партнерів в родині проєкту, бажаємо плідної роботи на сподіваємося на ефективне партнерство.