МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

У Волинській області запущено ще одну групу учасників проєкту «Норвегія-Україна» за системою спільного фінансування з Міністерством у справах ветеранів України

2021-03-29

29 березня, відбулося онлайн відкриття проєкту «Норвегія-Україна» у Волинській області за гібридною системою фінансування. Професійна перепідготовка в обсязі 500 академічних годин за напрямом «Кібербезпека» фінансується Міністерством у справах ветеранів України за кошти державної програми КПКВК 1501040. Перепідготовку здійснює постійний партнер проєкту «Норвегія-Україна» Волинський національний університет імені Лесі Українки. Заходи з соціальної адаптації (психологічна адаптація, правова адаптація, сприяння в працевлаштуванні або відкритті власного бізнесу) фінансуються проєктом «Норвегія-Україна» та реалізуються Волинською обласною громадською організацією «Центр громадської освіти». Дякуємо регіональному представнику Мінветеранів Андрію Омельчуку за активну роботу для запуску спільної з Мінветеранів програми для ветеранів АТО. Бажаємо учасникам натхнення та успіхів.

В весняному семестрі 2021 року співфінансування з державного бюджету за програмою КПКВК 1501040 реалізується вже в двох областях: Дніпропетровській та Волинській. Також запущені та розробляються програми співфінасування проєкту з бюджетів міст та областей.