МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

В Києві відбулося засідання Секторальної робочої групи «Соціальний захист ветеранів»

2021-10-04

04 жовтня в Києві відбулося засідання Секторальної робочої групи при Міністерстві у справах ветеранів України за напрямом «Соціальний захист ветеранів». Основною метою роботи секторальної робочої групи (СРГ) є координація Матеріально-технічної допомоги з галузевими пріоритетами політик та реформ. Головою СРГ є Заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко. Співголовою обрано Радника зі стабілізації, Дипломата політичного відділу Посольства Сполучених Штатів Америки Тревора Бойда.

Вітальнім словом відкрила захід Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. Модерував засідання Олексій Ілляшенко. Створення СРГ узгоджено з  Секретаріатом Кабінету Міністрів України, від якого виступив Ростислав Томенчук.

Для більш ефективної та сфокусованої на конкретних питаннях роботи СРГ запропоновано та підтримано учасниками створення та функціонування тематичних підгруп у складі СРГ:

     тематична підгрупа 1 «Перехід з військової кар’єри до цивільного життя»;

     тематична підгрупа 2 «Медична, соціальна та психологічна реабілітація ветеранів»;

     тематична підгрупа 3 «Захист прав ветеранів»;

     тематична підгрупа 4 «Ветеранський розвиток, профорієнтація, підтримання ветеранського підприємництва».

 

Учасниками СРГ стали представники всіх зацікавлених Міністерств України, дванадцяти посольств різних країн та міжнародних організацій. Від Міжнародного фонду соціальної адаптації в Міжсекторальну робочу групу включені президент Володимир Рубцов та координатор проєкту «Норвегія-Україна» Ольга Філіна.