МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

В місті Буде (Норвегія) відбувся дводенний робочий семінар координаторів проєкту «Норвегія-Україна»

2022-08-06

В місті Буде (Норвегія) в NORD університеті 3-4 серпня 2022 року відбувся дводенний семінар координаторів проєкту «Норвегія-Україна». Захід було організовано в гібридному форматі, частина учасників доєдналися онлайн. У семінарі взяли участь: Директор Центру ділового співробітництва в північних регіонах при Вищій школі бізнесу NORD університету, професор  Фруде Меллемвік; керівник проекту NUPASS від NORD університету, професор Анатолій Бурмістров;  доцент, PhD, HHN, науковий керівник проєкту NUPASS від NORD університету Ольга Єрмоленко, Associate Professor, PhD, HHN, координатор проєкту NUPASS від NORD університету Вероніка Вакуленко; аспірант, HHN, Норвегія та КНУ, Валерія Мельник; президент МФСА Володимир Рубцов, фінансовий директор МФСА Тетяна Львова, координатор проєкту NUPASS від МФСА Ольга Філіна.

МФСА представив розгорнутий звіт щодо роботи проєкту у весняному семестрі 2022 року під час повномасштабної війні в Україні. Було акцентовано увагу що партнерська мережа проєкту в критичних умовах довела свою сталість, гнучкість, адаптивність, спроможність швидко, ефективно та злагоджено працювати, залучати додаткові ресурси для вирішення нагальних питань. Ольга Єрмоленко та Вероніка Вакуленко презентували результати дослідження ефективності проєкту як за 2020-2021 рік (на основі системних онлайн опитувань учасників і випускників) так і за весняний семестр 2022 року на базі результатів проведених онлайн фокус-груп. Більшу частину семінару біло приділено обговорюванню перспектив роботи в осінньому семестрі 2022 року та подальших можливостей співпраці після завершення дії договору який підписано до грудня 2022 року.

Осінній семестр 2022 року є останнім семестром діючого договору і за цей період навіть в такий складний для України час ми маємо знайти шляхи його реалізації, співпраці з державної владою щодо процесу інтеграції моделі професійної та соціальної адаптації, розробленою проєктом «Норвегія-Україна», в державну систему.

Наразі чекаємо на зустріч Фруде Меллемвіка та Анатолія Бурмістрова з представниками МЗС Норвегії. Далі буде заплановано онлайн зібрання міжнародної робочої групи проєкту (попередньо – на кінець серпня).