МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

В Житомирі запущено додаткову групу проєкту «Норвегія-Україна» на умовах співфінансування з обласного бюджету та бюджетів ОТГ

2021-09-19

17 вересня в Житомирі відбулося урочисте відкриття семестру проєкту «Норвегія-Україна» для групи, яка розпочинає участь в проєкті за умов співфінансування з обласного бюджету та бюджетів об’єднаних територіальних громад за спеціальністю «Підприємництво та web-технології у бізнесі». Бюджетні кошти покривають витрати на професійну перепідготовку учасників на базі університету «Житомирська політехніка». Роботу громадської організації «Центр конверсії та професійної адаптації» в напрямі психологічної та правової адаптації, сприяння у працевлаштуванні та відкритті власного бізнесу фінансує Міжнародний фонд соціальної адаптації з бюджету проєкту «Норвегія-Україна. Минулого тижня було запущено групу проєкту, яка на 100% фінансується норвезьким проєктом. Додаткова група на умовах співфінасування суттєво підвищує кількість осіб, які мають можливість отримати послуги з професійної перепідготовки та соціальної адаптації в житомирському регіоні, та є важливим кроком на шляху інтеграції проєкту «Норвегія-Україна» в державну систему.

На заході були присутні керівництво університету, та громадської організації, що реалізують проєкт в Житомирі; представники МФСА; Міністерства у справах ветеранів України; представники п’яти ОТГ, які надають фінансування; представники адміністрацій міста та області. Важливими та мотивуючими для нових учасників стали виступи випускників минулих семестрів проєкту «Норвегія-Україна».  

Відео сюжет в новинах про захід доступний за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=283511769971640