МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Про МФСА

Назва:

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації».

 

Керівництво:

Володимир Рубцов, президент.

Тетяна Львова, фінансовий директор

Ольга Філіна, Координатор проекту “Україна-Норвегія”

 

Місія фонду - розвиток громадських організацій та місцевих громад як основи соціальної адаптації населення України до умов переходу до громадянського суспільства з ринковою системою відносин. Ефективна організація та реалізація соціально-значущих проектів в Україні.

 
Мета фонду - сприяння поліпшенню соціально - економічного становища населення України.

 
Діяльність:

 

МФСА працює з 24 березня 1999 року.

 

На сьогоднішній день основною діяльністю МФСА є організація та ведення в Україні міжнародного Проекту «Україна - Норвегія», що фінансується Королівством Норвегія.

Мета Проекту - зняття соціальної напруженості в офіцерському середовищі у зв'язку з масовим скороченням Збройних Сил та сприяння соціальній адаптації офіцерів і членів їх сімей до умов цивільного життя.

Програма ефективно реалізується в Україні вже більше 10 років і на сьогоднішній день є наймасштабнішою з огляду на її географію та кількість учасників, які пройшли перепідготовку, і комплексною за змістом (професійна перепідготовка, психологічна адаптація, сприяння у працевлаштуванні).

Проект «Україна - Норвегія» - єдиний в Україні, що надає можливість включати до складу учасників членів сімей звільнених або тих, що підлягають звільненню військовослужбовців.

Фінансування на 100% здійснюється Міністерством закордонних справ Норвегії.

Партнером проекту з норвезького боку є NORD Університет (м. Будо). Організатором виконання проекту в Україні є Міжнародний фонд соціальної адаптації.

Виконавцями проекту з українського боку є: університети, громадські організації ветеранів Збройних Сил, підприємства та організації, професійно орієнтовані на вирішення соціальних проблем.

На поточний момент у Програмі перепідготовки задіяно 12 ВУЗів в 17 містах України.

 

ВАЖЛИВО! Проект не просуває жодні політичні сили або особистості.

 

Детальніше про українських партнерів.

Детальніше про норвезьких партнерів.

 

Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації працює в Україні з 1999 року і реалізував цілий ряд соціально значущих проектів. Історична довідка (читати далі).

 

Нині  Фондом ведеться робота над паралельним впровадженням кількох актуальних для суспільства Проектів.