МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Про МФСА

Назва:

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації».

 

Керівництво:

Володимир Рубцов, президент.

Тетяна Львова, фінансовий директор

Ольга Філіна, координатор проєкту «Україна-Норвегія»

 

Місія фонду - розвиток громадських організацій та місцевих громад як основи соціальної адаптації населення України до умов переходу до громадянського суспільства з ринковою системою відносин. Ефективна організація та реалізація соціально-значущих проектів в Україні.

 
Мета фонду - сприяння поліпшенню соціально - економічного становища населення України.

 
Діяльність:

 

МФСА працює з 24 березня 1999 року.

 

На сьогоднішній день основною діяльністю МФСА є організація та ведення в Україні міжнародного Проєкту «Україна - Норвегія» (повна назва —  «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія – Україна» в державну систему»), що фінансується Королівством Норвегія.

Програма ефективно реалізується в Україні вже більше ніж16 років і на сьогоднішній день є наймасштабнішою з огляду на її географію та кількість учасників, які пройшли перепідготовку, і комплексною за змістом (професійна перепідготовка, психологічна адаптація, правова адаптація, сприяння у працевлаштуванні).

Проєкт «Україна - Норвегія» - єдиний в Україні, що надає можливість включати до складу учасників членів сімей звільнених або тих, що підлягають звільненню військовослужбовців.

Фінансування на 100% здійснюється Міністерством закордонних справ Норвегії.

Партнером проекту з норвезького боку є NORD Університет (м. Будо). Організатором виконання проекту в Україні є Міжнародний фонд соціальної адаптації.

Виконавцями проекту з українського боку є: університети, громадські організації ветеранів Збройних Сил, підприємства та організації, професійно орієнтовані на вирішення соціальних проблем.

 

ВАЖЛИВО! Проект не просуває жодні політичні сили або особистості.

 

Детальніше про українських партнерів.

Детальніше про норвезьких партнерів.

 

Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації працює в Україні з 1999 року і реалізував цілий ряд соціально значущих проектів. Історична довідка (читати далі).

 

Нині  Фондом ведеться робота над паралельним впровадженням кількох актуальних для суспільства Проектів.