МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

МФСА взяв участь у ІІ Міжнародному форумі «Там, де ми - там Україна»

2019-08-25

23 серпня в Києві відбувся ІІ Міжнародний форум «Там, де ми - там Україна», організований за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України. Під час форуму обговорювались проблеми ветеранів в аспектах отримання допомоги в соціально-психологічній адаптації, медичній реабілітації та в усіх інших напрямках. Ключовим моментом Форуму став виступ Президента України Володимира Зеленського. Пан Президент наголосив, що уряд не має наміру ліквідувати Міністерство у справах ветеранів, а навпаки, буде підтримувати його подальший розвиток. Спільноті ветеранів було запропоновано подавати пропозиції щодо кандидатури нового Міністра у справах ветеранів, оскільки це має бути людина, яка має довіру саме серед ветеранів.

Від Міжнародного фонду соціальної адаптації на заході був присутній президент фонду Володимир Рубцов, від Королівського Посольства Норвегії в Києві - Радник з питань співпраці та розвитку Петтер Баук. Серед гостей та спікерів форуму були присутні Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз, заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк, в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, голова Ради ветеранів Володимир Лагута, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос, член Ради ветеранів при Мінветеранів Вікторія Шинкаренко, представники міжнародних та українських організацій та установ.

МФСА продовжує активно налагоджувати співпрацю з Міністерством у справах ветеранів України для ефективного вирішення проблеми соціально-психологічної адаптації ветеранів у цивільне життя.