МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Міжнародний семінар щодо обговорення нового триричного етапу проєкту «Україна-Норвегія»

2019-09-25

24 вересня в Києві в Посольстві Королівства Норвегія в Україні відбувся міжнародний семінар, присвячений обговоренню майбутньої заявки до МЗС Норвегії з приводу продовження реалізіції в Україні проєкту «Україна-Норвегія». Дякуємо Норвезькому посольству за організаційну допомогу та активну участь. В семінарі взяли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестад, Радник з питань співпраці та розвитку в Посольстві Королівства Норвегія в Україні Петтер Баук, Підполковник, Аташе з питань оборони Норвегії в Україні Бойє Гардер Ліллеруд, Заступник голови місії Посольства Норвегії в Україні Фредерік Артур, представники NORD Університету, Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства оборони України, Міжнародної консультативної групи сектору безпеки при Женевському центрі управління сектором безпеки DCAF, університетів і громадських організацій-учасників проекту «Україна - Норвегія».

Відбулося попереднє обговорення стратегії реалізації проєкту на період 2020-2022 роки, обмін думками щодо перспектив співпраці з українськими міністерствами та майбутнього створення державної системи соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів, та членів їхніх сімей та членів сімей загиблих.

Всі учасники схвалили необхідність продовження Норвезького проєкту на найближчі 3-5 років та наразі готують свої коментарі та пропозиції, які будуть надані МФСА та NORD Університету для розгляду та урахування при формуванні заявки на новий етап проєкту.

Дякуємо всім за активність.