МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Українські партнери

Партнерами проекту «Україна - Норвегія» з професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей »є Університети і громадські організації ветеранів Збройних Сил України та інших силових структур.

Координацію всіх міжнародних проектів у галузі соціальної адаптації військовослужбовців в Україні здійснює Відділ соціальної та професійної адаптації колишніх військовослужбовців Міністерства соціальної політики України. Відповідно до Наказу Президента України від 6 квітня 2011 року №389 / 2011 затверджено Положення «Про Міністерство соціальної політики України». У переліку завдань Міністерства, в 9 позиціях з 12, записано: «Формування та реалізація державної політики у соціальній і професійній адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, а також тих, що підлягають звільненню у зв'язку з реформуванням Збройних Сил України та інших військових формувань ».

Міністерство соціальної політики України відповідно до покладених на нього завдань (п. 48 Завдань) забезпечує соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, а також тих, що підлягають звільненню у зв'язку з реформуванням Збройних Сил України та інших військових формувань.

Додаткова інформація про роботу Міністерства соціальної політики України розміщена на офіційному сайті: www.mlsp.gov.ua

Університети - партнери проекту в Україні.

Згідно договору між Університетом NORD і МФСА про виконання проекту UKR - 14/0033 «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців і членів їх сімей в Україні» від 20.04.2015 р. Географія проекту охоплює 14 міст України:

Київ, Одеса, Миколаїв, Вінниця, Тернопіль, Чортків, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці, Кіровоград, Чернігів, Мелітополь, Запоріжжя.

Кількість міст, де реалізується проект; університетів і громадських організацій, які здійснюють реалізацію проекту в регіонах, може змінюватися в кожному семестрі в залежності від ситуації, актуальності проблеми в певних регіонах, можливості партнерів провести якісну перепідготовку за актуальними для ринку праці спеціальностями і за погодженням МФСА і Університету NORD.

Назва партнера Офіційний сайт
Університет економіки і права «Крок» www.krok.edu.ua
Вінницький національний технічний університет www.vntu.edu.ua
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу www.nung.edu.ua
Use your own screenshot.
Громадські організації-партнери проекту в Україні:
Київська міська інноваційна галузева організація роботодавців «Центр ресурсоефективного і чистого виробництва» (КГІООР «ЦРЕЧП»). Київ.
ГО «Об’єднання військовослужбовців «Лідер». Мелітополь
ГО «Західноукраїнська ініціативна група». Тернопіль

Взаємодіючи з іншими громадськими організаціями, командуванням військових частин на місцях, адміністраціями міст, організації-партнери виконують велику роботу з формування груп слухачів, сприяння в працевлаштуванні учасників проекту, соціально - психологічної адаптації офіцерів і членів їх сімей. Крім того, громадські організації продовжують роботу з учасниками проекту після завершення курсової перепідготовки.