МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Видання

Книга: "Українцям про Норвегію. Найважливіше і найцікавіше"

Дана книга видається в рамках спільного проекту з соціальної адаптації військово- службовців та членів їх сімей «Україна – Норвегія». Мета видання – ознайомити учасників та партнерів проекту з ключовими аспектами життя, праці та культури Норвегії.

Детальніше
Опыт норвежско-украинского сотрудничества в области социальной адаптации, бизнес-образования и научной деятельности (сборник материалов)

В данном сборнике собраны результаты выполнения международных проектов Международного фонда социальной адаптации (Украина) и Регионального университета города Буде (Королевство Норвегия) Сотрудничество началось в 2002 году Первый проект по переподготовке кадровых военнослужащих ВМС ВС Украины в городе Севастополе был выполнен в 2003 году, когда первые 45 офицеров ВМС ВС Украины прошли переподготовку в Севастопольском национальном техническом университете В период 2003-2009 года участниками этого проекта стали 1639 офицеров и членов их семей. К концу 2010 года число участников составит 2185 человек

Детальніше
Книга «Соціальне підприємництво і фандрейзинг»

В навчальному посібнику розглянуто поняття «соціальне підприємництво» та «фандрейзинг», особливості існування соціального підприємства та управління фінансовою діяльністю в ньому. Наведено приклади успішних практик соціального підприємництва. Зосереджено значну увагу на основних положеннях, технологіях та послідовності розробки соціального проекту та пошуку джерел його фінансування за допомогою фандрейзингу.

Детальніше
Книга «Самореалізація в професійній діяльності»

На допомогу військовослужбовцю, звільненому в запас. В навчальному посібнику розглянуто проблеми професійної самореалізації військовослужбовців, звільнених у запас, питання планування власної кар’єри, ефективного пошуку роботи і самореалізації шляхом створення власного бізнесу. Значну увагу приділено працевлаштуванню тестувальників-початківців в ІТ-сфері і фрилансовій діяльності.

Детальніше
Книга «УКРАЇНА – НОРВЕГІЯ: ТРИВАЛЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»

Ця книга дає повний огляд відносин між нашими двома країнами, з історичної, політичної, економічної і культурної точки зору. Я впевнений, що ця книга буде надихати Вас до більшого пізнання потенціалу обох країн для зміцнення співпраці між Норвегією та Україною в найближчі роки. Київ, 8 грудня 2016 року Уле Т. Хорпестад Посол Королівства Норвегія в Україні

Детальніше
МАЛИЙ БІЗНЕС: ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ, РИЗИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВА

Поради підприємцям-початківцям (методичні рекомендації) У методичних рекомендаціях систематизовано загальні основи, юри¬дичні та економічні аспекти малого бізнесу. Сформовано поради фізичній особі для започаткування власної справи та порядок реєстрації суб’єкта під¬приємницької діяльності. Виокремлено ризики підприємницької діяльності та розкрито види відповідальності приватних підприємців.

Детальніше
Книга «ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ У ПІДПРИЄМНИЦТВІ»

На допомогу військовослужбовцю, звільненому в запас. В навчальному посібнику розглянуті питання особливості проектної діяльності в підприємництві та проектного підходу до ведення бізнесу. Приділено увагу основним положенням, технологіям та послідовності розробки бізнес-плану інвестиційного проекту. В навчальному посібнику надано практичні рекомендації та алгоритм складання бізнес-плану із застосуванням Ргоjесt Ехреrt.

Детальніше